Belangrijke telefoonnummers

Buurtagent Pendrecht Zuid

R. [Ruben] van der Meijde

Bezoekadres: Slinge 162

3085 EW Rotterdam

Tel:  0900 - 88 44

E-mail: ruben.van.der.meijde@politie.nl

 

Buurtagent Pendrecht West

Theo Spronk

Bezoekadres: Slinge 162

3085 EW Rotterdam

Tel:  0900 - 88 44

theo.spronk@politie.nl

 

Buurtagenten Zuidwijk

Ivana Lanting

Tel:  0900 - 88 44

E-mail: ivana.lanting@politie.nl

Judith van Schaik

E-mail: judith.van.schaik@politie.nl

Tel:  0900 - 88 44

 

Contactpersoon Bedrijfsterrein Charloisse Poort

Kim van der Stelt

E-mail: kim.van.der.stelt@politie.nl

Tel:  0900 - 88 44

 

Meld Misdaad Anoniem

0800-7000 (gratis)

 

Spoed

Alarmnummer

112 (gratis)

 

Gebiedscommissie Charlois

Telefoon 14 010
E-mail gebiedscommissies@rotterdam.nl
Postadres Postbus 70012
3000 KP Rotterdam

http://www.rotterdam.nl/charlois

 

Klachten over stank of geluidsoverlast

DCMR

0888 333 555

http://www.dcmr.nl

24/7 bereikbaar